Ako si udržať vzťah? Zistite, prečo ženy dávajú kopačky

Rozhodne žiadny muž nechce dostať kopačky od ženy. Jedine vtedy, keby bol vášnivý futbalista a pod slovom kopačky by sme chápali obuv a nie rozchod. Rýchlo skontrolujte, či náhodou k frajerke nepristupujete takým spôsobom, ktorý vyhodnotí ako nesprávny.

Ako si udržať vzťah? Zistite, prečo ženy dávajú kopačky
Ako si udržať vzťah? Zistite, prečo ženy dávajú kopačky (zdroj: unsplash.com)

Ženy dávajú kopačky znenazdajky, aj keď má chlap pocit, že sa ide z lásky a ochoty k nim priam roztrhať. No on iba robí chyby, o ktorých netuší.

Ako ste na tom s rozhovormi?

Ženy sa priznali, že sa s partnermi prestali rozprávať, pretože uviazli na plytčine komunikácie. Pre ženy je rozhovor kľúčovým stavebným kameňom celého vzťahu. Hovorí vám, vaša polovička, že by ste sa mali viac rozprávať, alebo vám často chce niečo hovoriť, ale vy nemáte čas? Možno vám potom len oznámi, že už si s vami vlastne ani nemá čo povedať a odíde.

Riešenie veci na diaľku

Kvôli mobilom v ruke máme pocit, že sme spolu, no nie je to tak. Tento pocit ale nezdieľajú všetci a hlavne nie ženy. Vy možno máte pocit, že ste si cez správy a smajlíkov veci vydiskutovali, vyžehlili, vyriešili, ale ženy to majú inak. Riešenie dôležitých otázok na diaľku a nie tvárou v tvár je pre nich spúšťač rozchodu.

www.KuponyZdarma.sk

Nakupujte lacnejšie!